Pagrindinis puslapis
Grąžinimas

Grąžinimas

14-dienų grąžinimo politika

  • Jei mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės dėl kokių nors priežasčių jums netinka, turite teisę grąžinti prekę per 14 dienų ir gauti 100% pinigų grąžinimą. Norėdami grąžinti prekę, užpildykite mūsų grąžinimo formą ir atsiųskite el. pašto adresu kontaktai@mail.tefal.lt
  • Mūsų klientų aptarnavimo skyrius susisieks su Jumis ir praneš, kaip galite grąžinti prekes.
  • Jei prekės yra sugadintos, pirkėjas yra atsakingas už vertės sumažinimą bei padarytą žalą, jei jis naudojo prekes ne pagal paskirtį. Gautas prekes pirkėjas įsipareigoja apžiūrėti nesugadinant įpakavimo, nepakeičiant produkto pardaviminės išvaizdos, kitaip prekės nebus grąžinamos.
  • Mes grąžinsime sumą, sumokėtą už grąžinamą prekę, į pirkėjo banko sąskaitą nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai gavome pirkėjo prašymą atsiimti prekę. Mūsų elektroninė parduotuvė gali atsisakyti grąžinti pinigus, kol pirkėjas negrąžins jai daikto, kuris buvo nurodytas sutartyje, arba nepateiks prekių išsiuntimo įrodymo.
  • Grąžinimo politika netaikoma prekėms, kurios netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių ir jei prekės buvo atidarytos po pristatymo.

Prašymas atsisakyti „Tefal“ elektroninės parduotuvės pardavimo sutarties

Prašome užpildyti šią paraišką tik tuo atveju, jei norite atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties. Paraišką dėl atsiėmimo galite siųsti mums Elektroniniu paštu. Mūsų klientų aptarnavimo skyrius susisieks su Jumis ir praneš, kaip galite grąžinti prekes. Prekių grąžinimo forma.

Norėdami prenumeruoti mūsų naujienlaiškį - spauskite čia!

Tai vienintelis būdas sužinoti apie reklamines kampanijas.

Sulenkti Išplėsti

Nustatykite ir išbandykite

Atsisiųskite HomeARound programėlę ir išbandykite produktą.

Tefal HomeARound logo

Tefal HomeARound